به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان خراسان جنوبی،  جلسه ای به منظور راه اندازی ظرفیت های راکد تشکل های تحت پوشش اداره تعاون روستایی شهرستان قاین در حوزه صنایع تبدیلی و تکمیلی و ... با حضور فرماندار شهرستان قاین، مدیریت تعاون روستایی استان خراسان جنوبی و سرمایه گذار بخش خصوصی در محل دفتر فرماندار شهرستان قاین برگزار گردید.

فرماندارشهرستان قاین ضمن ابراز خشنودی از این دیدار و نشست صمیمی، بخش تعاون را مهم و مردمی توصیف و از ظرفیت های بسیار خوب در اختیار این بخش، که می تواند نقش مهمی در اجرایی شدن برنامه های رونق تولید ایفا نماید، مطالبی را عنوان و ضمن اعلام آمادگی جهت همکاری، خواستار تعیین تکلیف ظرفیت های راکد شدند.

قربانی مدیر تعاون روستایی در این جلسه با بیان ظرفیت های راکد موجود تشکل ها و ارائه راهکار ها، ابراز امیدواری نمودند، در سالی که به فرمایش مقام معظم رهبری به سال رونق تولید نام گذاری گردیده است شاهد راه اندازی و استفاده مطلوب از امکانات و ظرفیت های تشکل ها در جهت تولید باشیم.

ایشان همچنین از اهتمام و آمادگی کامل مجموعه تعاون روستایی در جهت نهادینه کردن این مهم با سرمایه گذار محترم بخش خصوصی خبر دادند.